jako uczniowie mamy swego Mistrza i Nauczyciela
Polskie siatkarki z brązowym Medalem Mistrzost Europy.
Otwarte Mistrzostwa Polski w Nunchaku - Łódź Sirocco
  • pdf.pisz.pl
  • onisia85.xlx.pl

• Tanit diary

Francja: poprzeczka Jelenia, mistrz pokonany
    AJ Auxerre pokonało mistrza kraju Girondins Bordeaux 1:0 (0:0) w meczu 9. kolejki ligi francuskiej. W ekipie gospodarzy wystąpili Polacy - Ireneusz Jeleń i Dariusz Dudka.
    Już w pierwszej minucie Jeleń próbował zaskoczyć gości prostopadłym podaniem, ale Daniel Niculae był na spalonym. W 32. minucie Dariusz Dudka sfaulował Wendela w polu karnym i sędzia podyktował "jedenastkę". Jednak bramkarz Auxerre wybronił strzał Fernando Cavenaghi'ego i sprawił, że Dudka nie został antybohaterem spotkania.

Więcej szczęścia miało Auxerre. Gdy w 72. minucie sędzia podyktował z kolei karnego dla zespołu gospodarzy, Valter Birsa zamienił go na bramkę. W 76. minucie Jeleń strzelił mocno prawą nogą i trafił w poprzeczkę. W końcu Polak nie wpisał się na listę strzelców, ale jego Auxerre zdobyło ważny komplet punktów z wyżej notowanym rywalem. Bordeaux spadło tym samym na trzecie miejsce w tabeli, drużyna Dudki i Jelenia jest 7.