Z okazji ¦wi±t Bożego Narodzenia dla wszystkich najleps!!!!
  • pdf.pisz.pl
  • onisia85.xlx.pl

• Tanit diary

"Kicker": Polak najlepszy w zespole
    Pięciu polskich piłkarzy zaprezentowało się na boiskach Bundesligi w miniony weekend. Po raz kolejny najlepiej wypadł Jakub Błaszczykowski, który w przegranym 1:4 meczu z Hamburger SV był obok Nelsona Valdeza najlepszym piłkarzem swojej drużyny. Pozostali Polacy zaprezentowali się fatalnie.
    Błaszczykowski za swój występ otrzymał ocenę 3,5 w skali od 1 do 6 (1 - klasa ¶wiatowa, 6 - występ poniżej krytyki). Polak już na pocz±tku meczu popisał się asyst±, ale nie uchronił swojego zespołu do wysokiej porażki.

W barwach Herthy Berlin w podstawowym składzie wybiegli Łukasz Piszczek i Artur Wichniarek. Obaj nie wytrzymali do ostatniego gwizdka i opu¶cili boisko razem w 68. minucie. Dostali też identyczn± notę - po 5. Tak± sam± ocenę "Kicker" przyznał Polakom również tydzień temu.

Piszczek i Wichniarek nie byli jednak najgorszymi polskimi zawodnikami w minionej kolejce. Jacek Krzynówek za 78 minut gry w barwach Hannover 96 (remis 1:1 z Mainz) dostał 5,5.

Na boisku pojawił się również Tomasz Zdebel (Bayer Leverkusen), ale grał zaledwie dwie minuty i nie został oceniony.